Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0