Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0