Movies
Ratings
280
MantisRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0