Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5- CabrioletRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Lucky, ApartmentRated ★ 2.5
The WonderRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0