Movies
Ratings
156
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0