Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Irrational ManRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0