Movies
Ratings
686
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
HungerRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OldRated ★ 3.5