Movies
Ratings
162
The PiratesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FriendRated ★ 1.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Monster HouseRated ★ 1.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5