Titles you rated
Mysterious SkinRated ★ 5.0
The EscapistRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.0
NextRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
ReturnRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 2.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0