Titles you rated
Why Try to Escape from Which You Know You Can't Escape from? Because You Are a CowardRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Inside Airport Lost & FoundRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Nipple War3Rated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5