Movies
Ratings
72
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0