Movies
Ratings
13
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0