Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Ladder 49Rated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The TownRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Real: The MovieRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0