Movies
Ratings
465
Little WomenRated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 5.0
Twice BornRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0