Movies
Ratings
1074
ContactRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0