Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.5