Movies
Ratings
91
Suicide SquadRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5