Movies
Ratings
145
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Loose ChangeRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
HopeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5