Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5