Movies
Ratings
28
Inside MenRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0