Movies
Ratings
188
Wonder WomanRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 0.5
LucyRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0