Titles you rated
- The Final SemesterRated ★ 4.0
- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 4.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Kindaichi Shounen Jikenbo Movie 2Rated ★ 4.0
One Piece StampedeRated ★ 3.5
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 2.5
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.5
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 3.0
One Piece: The MovieRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0