Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
When Brendan Met TrudyRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0