Movies
Ratings
232
MoebiusRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Shallow GraveRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
EvitaRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 3.0
Last Man StandingRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0