Movies
Ratings
135
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5