Movies
Ratings
87- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0