Movies
Ratings
44
FlippedRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0