Movies
Ratings
94
Sister ActRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0