Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
BlendedRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0