Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0