Movies
Ratings
77
FlashdanceRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
From Me To YouRated ★ 2.0
The DoorsRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.0
EvitaRated ★ 2.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 2.0
Pump up the VolumeRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 2.0