Movies
Ratings
20
The NotebookRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0