Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0