Movies
Ratings
116
Mood of the DayRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0