Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0