Movies
Ratings
20
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ContemptRated ★ 1.0
FailanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0