Movies
Ratings
34
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0