Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
DittoRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 1.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 1.0
The CaveRated ★ 1.0
PadakRated ★ 1.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
PickpocketRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0