Movies
Ratings
119
AssassinationRated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 0.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
DivergentRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0