Titles you rated
Le Week-EndRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.5
Alpha DogRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0