Movies
Ratings
102
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0