Titles you rated
The PianoRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 4.0
Mademoiselle CRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0