Movies
Ratings
38
The ThroneRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5