Titles you rated
- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5