Movies
Ratings
40
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0