Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5