Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 1.5
About a BoyRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Plastic ChinaRated ★ 4.5
RocketmanRated ★ 4.5
Welcome to GermanyRated ★ 4.0
Blue Note Records Beyond the NotesRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
YesterdayRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5