Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0