Titles you rated
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5