Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 1.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Safe HavenRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0